مرجع رسمی مقالات بهداشتی مرجع رسمی مقالات بهداشتی .

مرجع رسمی مقالات بهداشتی

استرس و رژیم غذایی نامناسب

بهترین شامپو برای ریزش مو
ریزش گیسو همواره یکی مشکلاتی میباشد که اکثر اشخاص با آن سروکار دارا هستند. با ریزش گیسو زیبایی آدم پایین تاثیر قرار می‌گیرد و ممکن میباشد علاوه بر جسم، اشتباهات روحی را برای شخص در پی داشته باشد.

 

در شرایطی‌که دست اندرکاران محیطی ریزش موی مانند استرس و رژیم غذایی نامناسب را پیداکنیم،‌ می‌توانیم با طرح ریزی صحیح و با رعایت راهبرد های پایین از ریزش موی پرهیز کنیم.

 

 

 

1- روغن زیتون : به کارگیری از روغن زیتون برای گیسو علاوه بر روشن کردن موها، به رویش موهای تازه هم یاری بسیار متعددی میکند.

 

کارایی نمایید قبلی از خواب پاره ای روغن زیتون به موهای خویش بمالید و آن را با پارچه ای (مثل روسری) بپوشانید و بخوابید. فردا صبح موهای خویش را بشویید .

 

در حالتی که چند دفعه این عمل را تکرار نمایید، رویش موهای تازه را در سرتان حس می‌کنید .

 

یونانیان قدیم از این شیوه تحت عنوان معالجه طبیعی ریزش موهای خویش استعمال می کردند . این عمل باعث حذف باکتری ها از فولیکول های موی می گردد که در غایت باعث به پرورش موهای شخص میگردد .

 

هیچ زمان از آب داغ برای شستن تخم مرغ از روی رمز خویش به کارگیری نکنید، چون دراین‌صورت زرده تخم مرغ فورا محکم می‌گردد

 

2- روغن بذر کتان : این روغن را برای بازه 5 دقیقه بر روی راز خویش به طور حرکات دایره ای صورت بمالید. پس از مالیدن اذن دهید تا روغن برای بازه زمانی 30 دقیقه بر روی موهایتان بماند.

 

روغن بذر کتان منجر تحریک فولیکول های گیسو میشود و با ارتقا گردش خون در پوست رمز، حالت را برای پرورش موها مهیا مینماید. روغن این گیاه سرشار از ویتامین میباشد که به ترمیم پوست رمز هم یاری می‌نماید.

 

3- تخم مرغ : زرده تخم مرغ را از سفیده آن غیر وابسته نمایید و آن را بر روی پوست رمز خویش بمالید. اذن دهید زرده تخم مرغ برای بازه زمانی 20 دقیقه روی سرتان بماند. بعد راز خویش را با آب سرد شستشو دهید. هیچوقت از آب داغ برای شستن تخم مرغ از روی راز خویش به کار گیری نکنید، چون در‌این‌صورت زرده تخم مرغ فورا محکم می‌گردد.

 

استعمال از تخم مرغ برای گیسو، درمانی عالی برای موهای نازک میباشد، چون این مواد پرخاصیت سریعا جذب فولیکول های موی میشود و منجر پرورش موها می‌شود و از ریزش موها پرهیز می نماید .

 

 

 

4- سرکه سیب : نصف فنجان آب گرم را با نصف فنجان سرکه سیب ادغام فرمایید و با آن موهای خویش را شستشو دهید.

 

همت فرمایید بعد از شامپو زدن موهای خویش را با سرکه شستشو دهید. همینطور میتوانید هنگام آب کشی موهای خویش، از سرکه استعمال نمائید.

 

سرکه باعث بازگرداندن تن درستی موها میشود و از شکنندگی موها دوری مینماید. همینطور با ارتقاء گردش خون در مویرگ ها، به پرورش موها یاری مینماید.


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۴:۲۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

زینک دلیل تن درستی گیسو

بهترین شامپو برای ریزش مو


به صورت طبیعی گیسو‌ها در حین یک ماه فی مابین ۲ الی ۴سانتی متر پرورش مینمایند و اما دست اندرکاران موثری بر الگوی رویش موی تاثیر گذار میباشند؛ این کارداران دربرگیرنده سن، وراثت، رژیم غذایی، شرایط همگانی تندرست شخص و وضعیت پوست میباشد. اکثری از خانم‌ها نسبت به معدود پشتی موی‌های خویش نگرانی بسیار متعددی دارا هستند و از نظرشان رویش گیسو رمز آنان با کندی مواجه میباشد در اینجا به معرفی مواد غذایی مطلوب جهت پرورش، تقویت و پرپشت کردن مو راز می پردازیم.

آهن و نقش کارآمد آن در تندستی موی
یکی مواقعی که باعث تندرست ماندن مو راز میگردد، آهن میباشد. مجموع پروتئین‌ها و آنزیم‌های مو جود در آن و هموگلوبین که اکسیژن را به خون می رساند از پاراگراف مواقعی می باشند که نقش موثری در زیبایی و سالم موی‌ها ایفا می نمایند. آهن را می‌قدرت از گوشت قرمز رنگ و گوشت مرغ، غلات بی نیاز گردیده، لوبیا، صیفیجات برگ سبز تیره و یا این که کامل کننده‌های غذایی اخذ کرد.


زینک دلیل تن درستی گیسو
روی و یا این که به عبارتی زینک شاید اثر گذار‌ترین ماده برای سالم و پرپشت شدن گیسو باشد و نقش بسیار مثبت آن را نمی‌قدرت نادیده گرفت روی در گوشت قرمز‌رنگ، آجیل (گردو، بادام و …)، تولیدات لبنی و غلات موجود است.

مصرف ویتامین B ضروری میباشد
ویتامین B۶ برای سالمی گیسو‌ها ضروری میباشد بایستی مقدار متعددی از آن را به کارگیری نمائید این ویتامین طولانی تر در غلات بی نیاز گردیده، حبوبات، گوشت قرمز رنگ، گوشت مرغ، ماهی و برخی از میوه و صیفی جات موجود هست.

در شرایط کلی ویتامین‌های B۵، B۶، B۸ و B۱۲ برای رفع ایراد کم آبی موی موءثر فعالیت مینمایند. این ویتامین‌ها در رشد گیسو و همینطور احیا و تقویت گیسو‌های مجروح نقش مهمی دارا‌هستند. متخصصان پوست و موی معتقدند مصرف تکمیل کننده‌های غذایی سرشار از ویتامین‌های B ایراد موی‌های مصدوم و کم آب را برطرف می‌سازد، ولی بایستی بدانید که تأثیر آنان بعداز چندین ماه مصرف مداوم خویش را نشان می دهد.

 

اسید‌های چرب ضروری
مواد جانور در تکمیل کننده‌های روغن ماهی و دانه‌های وسیع نقش موثری در ساخت موی‌های سلامت، براق و قدرتمند دارااست.

سبوس برنج را فراموش نکنید
برنج نقش مهم را در تغذیه ما دارااست، سبوس برنج دارنده مقدار متعددی ویتامن B میباشد، این ماده غذایی را می‌اقتدار یک الی 2بار در مصرف کرد یک قاشق چایخوری سبوس برنج را به ۱ جام آب جوش بیش تر کرده و درب آن را به برهه زمانی ۱۰ دقیقه ببندید، سوای نیاز به حرارت بعداز دم کشیدن یه خرده آب لیمو به آن طولانی تر کرده و به یار یه خرده عسل میل فرمائید. همینطور میتوانید پاره ای سبوس برنج را مانند چای دم کرده و بعداز شست و شوی بی نقص راز و آب گیری موی‌ها پوست سرتان را با یه خرده دم کرده سبوس ماساژ دهید، اعتنا داشته باشید که از شست و شوی دوباره موی‌ها بپرهیزید.

جوانه گندم موءثر در تندرست گیسو

گندم به جهت دارا بودن مقدار قابل توجهی از ویتامین A، ویتامین B، روی یک کامل کننده غذایی و همینطور ماده مغذی برای سالم پوست و موی محسوب میشود اما بایستی به‌این نکته اشاره نمود که غلات با جوانه زدنشان مقادیر بیشتری ویتامین و مواد معدنی و آلی را ایجاد مینمایند. به همین جهت به کار گیری از جوانه گندم بسیار بهتر میباشد، پاره ای گندم جوانه زده را تنظیم کرده و به طور روزمره یک الی دو قاشق از آن را به یاروهمدم سالاد و یا این که به تنهایی میل نمایید.

 

دانه‌های سویا و آجیل سرشار از ویتامین
دانه‌های سویا، منشاء بی نیاز از پروتئین‌های اثرگذار گیاهی، ویتامین E و آهن میباشد، آنان‌را می‌قدرت به هم پا آجیل که خویش دارنده مقدار متعددی روی میباشد به یاروهمدم داشت و سوای نگرانی از طبع گرم و چاقی آن جهت پرپشت کردن موی استفاده نمود. همینطور تخمه کدو یک کدام از شایسته ترین تقویت کننده‌های موی میباشد مبداء عالی روی، ویتامین A. به حساب میآید و ویتامین B. جانور در آن مشتمل بر بیوتین نوعی ماده مغذی لازم برای تقویت موی میباشد که بازدارنده ظرافت و شکنندگی گیسو می شود.

 


صیفی جات دارنده برگ سبز منجر تقویت موی می گردند
امروزه به جهت معاش ماشینی و کمبود وقت صیفی جات نقش مهم تغذیه‌ای خویش را از دست داده اند. با گنجاندن آنان در برنامه غذایی روزمره تندرست پوست و موی را به خویش و خانواده کادو فرمائید یکی‌از شایسته ترین آن ها شاهی میباشد که به جهت مزه و شاید تخت گاز زردرنگ شدن آن کمتر در سبد صیفیجات قرار میگیرد. در مجموع صیفیجات با رنگ سبز منجر تقویت و همینطور پیشکیری از ریزش موی میشوند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۰:۳۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چه‌گونه به طور طبیعی از ریزش موی دوری کنیم؟

بهترین شامپو برای ریزش مو


چه‌گونه به طور طبیعی از ریزش موی دوری کنیم؟

ریزش موی به عوارض مختلفی رخداد می افتد، که همگی ی آنان مرتبط با پیری نیستند. خوشبختانه روش های مختلفی موجود است که شما می‌توانید بوسیله ی آن‌ها از ریزش بیش تر از حد موهایتان سوای به کار گیری از تولیدات و ورژن های لاکچری پرهیز نمائید.

خلاصه ی کلی
در حالتی که شما از رژیم غذایی متعادلی آکنده از صیفی جات و رژیم های غذایی بی نیاز از پروتئین به کارگیری می‌کنید، یک کدام از منش های طبیعی دیگر برای پرهیز از ریزش گیسو این میباشد که تکمیل کننده هایی مانند ویتامین B یا این که نخل اره ای را نیز در رژیم غذایی خویش بگنجانید.

علاوه بر این شما میتوانید یک ماسک گیسو آووکادو را آزمون نمایید یا این که پوست رمز خویش را با روغن های اسانسی مانند روغن اسطوخودوس یا این که روغن نعناع ماساژ دهید.

فعالیت دیگری که می بایست انجام دهید این میباشد که مطمئن گردید از یک شامپو فارغ از سولفات استعمال می‌کنید و هر روز موهایتان را به مراد مراقبت سلامتشان با این شامپو شست و شو نمائید.

آیا این توضیحات مختصر به شما کمکی مینماید؟ در‌حالتی که این طور وجود ندارد پس بهتر اسن بخش های تحت را مطالعه کنید.

استعمال از معالجه های موضعی خانگی
مدام راههایی برای به کار گیری از مواد طبیعی در معالجه ایرادات تن درستی موجود است درین نوشته‌علمی ما تعدادی طریق عالی برای خودداری از ریزش گیسو را باز‌بینی می کنیم.

به کارگیری از روغن های اسانس همدم با ماساژ پوستی.
ماساژ پوست سبب ساز به گردش افتادن خون در تحت پوست و انتقال جریان خون به فولیکول های شما می‌گردد. روزمره به دوران یک سری دقیقه به آرامی پوست رمز خویش را ماساژ دهید. برای ارتقاء تاثیر ماساژ، از چندین قطره روغن اسطوخدوس، رزماری، آویشن، نعناع یا این که چوب سدر به طور ادغام با روغن بادام، نارگیل، جوجوبا، تخم انگور یا این که روغن کنجد به کار گیری نمایید و بعداز مالیدن آنان بر روی پوست سرتان استارت به ماساژ دادن آن نمائید.

– در حالیکه اکثری داعیه مینمایند که با به کار گیری از این معالجه چیره گردیده اند ریزش گیسو خویش را متوقف نمایند، اینک هیچ شواهد علمی روشنی از اثربخشی این معالجه نیست.

همینطور بخوانید: شایسته ترین روغن برای موهای کم آب


سفارش امروز


تاراج اینترنتی مودم یار و همدم تا 70% تخفیف

به کار گیری از روغن زرده تخم مرغ (eyova).
در حالی که چنین چیزی از نگاه علمی ثابت نشده لیکن، اکثری تصور مینمایند که روغن زرده ی تخم مرغ می‌تواند از ریزش موی دوری نماید.

علاوه بر این، این روغن ممکن میباشد منجر توقف سپید شدن موی و معالجه شوره رمز گردیده و منجر مرطوب شدن موهایتان شود.

روغن زرده ی تخم مرغ را به پوست راز خویش بزنید و بگذارید در حین شب بر روی موهایتان بماند. صبح هنگام، موهایتان را با شامپو سوای سولفات سبک و ملایم به خیر بشویید. از این شامپو فقط یک توشه در هفته استعمال فرمایید چرا‌که به کار گیری ی بیشتراز حد از آن، چربی طبیعی گیسو را از میان برده و، آن را کم آب و آسیب پذیر مینماید.

مردم معمولا داعیه می نمایند که نتیجه ها به کارگیری از روغن زرده ی تخم مرغ را هنگامی مشاهده نموده اند که دست‌کم 2 تا 3 توشه در هفته برای دست کم 12 هفته از آن به کارگیری نموده اند. با این درحال حاضر، در حالتی‌که موهای حساس به پروتئین دارید، ممکن میباشد نتوانید از آن به کارگیری فرمائید. روغن زرده ی تخم مرغ (eyova) یک جایگزین مطلوب برای ماسک زرده تخم مرغ میباشد و مانند زرده تخم مرغ ناپخته وجود ندارد.

علاوه بر این، سبب ساز ابتلا به سالمونلا که قادر است واگیر نیز باشد نیست.شما میتوانید روغن زرده ی تخم مرغ را در منزل صحیح فرمایید و یا این که آن را از مغازه های آنلاین خریداری فرمائید. در صورتی روغن تخم مرغ را خودتان صحیح فرمائید، در معرض آلودگی سالمونلا قرار دارید. به این ترتیب بهتر میباشد مطمئن گردید که دست ها و فضای عمل را کاملا و به خیر شست و شو کرده اید.


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۲:۲۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

 روغن نعناع موثر در درمان شوره سر

بهترین شامپو برای ریزش مو


نعناع تنها یک ماده مزه دهنده به آدامس وجود ندارد بلکه دارنده خاصیت آرایشی و پزشکی موءثر و قابل مراعات ای میباشد.

 

روغن نعناع یکی از روغن های مهم و حیاتی میباشد که به طورگسترده درعطرها، اسانس ها و ادکلن ها گزینه به کارگیری قرارمی گیرد و شم طراوت، نشاط و سرزندگی تولید می کند. این روغن خیر صرفا در تقویت سیستم ایمنی تن اثرگذار میباشد بلکه خستگی دیوانه و خیالی را تسکین می‌دهد.

 

به نقل از رونامه تایمز، روغن این گیاه همینطور موجب تندرست پوست راز و موها می گردد. به علاوه میتوانید فقط یک‌سری قطره ازاین روغن را با شامپوی عادی خویش ترکیب کنید تا از شوره سرتان کاسته شود. یکی دیگر از مزایای این روغن برای موها، روشن و براق کردن تارهای موی میباشد. روغن نعناع به علاوه می‌تواند به رویش موها کمک کند و در عین اکنون برای پوست و لب ها نیز موءثر میباشد.

 

روغن نعناع ترشحات پوستی را کنترل کرده و سبب روشن و براق شدن پوست خسته می‌شود. این روغن از آکنه پیشگیری و به پاک شدن منفذهای گشوده پوست کمک می کند. روغن نعناع همینطور خشکی و ترک های پوست لب را معالجه می کند.

 

باوجود تمام این مزایا پیشنهاد میشود که هیچ وقت در مصرف این روغن زیاده روی نکنید زیرا میتواند دلایل جانبی برجای بگذارد.


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۴:۴۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

از شامپوی کم آب به کار گیری نکنید

بهترین شامپو برای ریزش مو


بدون شک شما هم دوست دارید موهایی قابل انعطاف و خوش‌موقعیت و درخشان داشته باشید، صحیح مانند گونه‌های زیبایی. شما هم میتوانید با رعایت چندین نکته موهایی تندرست و قشنگ داشته باشید. در پی یک‌سری سفارش در‌این خصوص به شما ارائه میشود.

از شامپوی کم آب به کار گیری نکنید


شامپوهای کم آب به سیرتکامل‌ای می باشند که روغن مازاد ریشه‌های موی را به خویش جذب می نمایند. گرچه این شامپوها امداد مینمایند تا در مصرف آب و عصر صرفه‌جویی شود، ولی بوی ناخوشایندی به موها میدهد. افزون بر آن پوست ریشه موی پوسته پوسته گردیده و مبتلا خارش می‌گردد. سوای به کار گیری از شامپو و قابل انعطاف‌کننده ممکن میباشد سلول‌های مرده پوست تشکیل شوند، رطوبت به آن وارد نشود و پوست رمز در گیر خارش و پوسته شدن بشود. بدین ترتیب به صورت دائمی از شامپوی کم آب به کارگیری نکنید.

تروتمیز موها را بشویید


بعضا متخصصان معتقدند کف‌مالی نشدن موها یاری میکند تا چربی طبیعی موی منتشر گردیده و موها براق‌خیس و تندرست‌خیس باشند، ولی برخی متخصصان با آن مخالفند. پوست راز نیز مانند دیگر نصیب‌های تن بایستی از شر چیزهای غیرضروری خویش ریلکس شود. برای سلامت نگه داشتن موها بایستی به ایجاد چربی گیسو و تراکم آن اعتنا نمائید. بهتر میباشد در هفته دو تا سه توشه موها را بشویید. ولی در حالتی‌که موهای چربی دارید، شاید لازم باشد زود به زود آن‌ها‌را شستشو دهید.

اشتباهاتی که هنگام دوش به چنگ آوردن مرتکب میشوید
شامپوی مطلوب گزینش فرمائید


همانگونه که می دانید تنوع متعددی از گونه های شامپوها در بازار موجود است. شستشوی موها با شامپوی بر اساس کافئین وضعیت قابل قبولی برای رویش گیسو مهیا می نماید. بهتر میباشد دو توشه در ماه موها را با شامپوهای ضدقارچ شستشو دهید.

اضافه کردن اسانس ترنج و عرق نیشکر در شامپو بسیار ایده‌آل میباشد و رویش گیسو را تحریک می‌نماید. به مراد مراقبت دور و اطراف‌زیست از شامپوهای غیرسمی و ارگانیک به کارگیری نمائید.

پروتئین مصرف نمایید


زیبایی ظواهر موی به سالم تن دارای ارتباط میباشد. غذایی که می‌خورید، رابطه مستقیمی با سرزندگی موها دارااست. پروتئین در ایجاد و رویش موی تاثیر بسزایی دارااست و مصرف اندک آن می تواند سبب ساز به ریزش گیسو شود. گیاهخواران صد رد صد می بایست پروتئین گیاهی و آهن را به رژیم غذایی خویش بیفزایند. اشخاص غیر گیاهخوار بایستی روزمره دو تا سه وعده پروتئین مصرف نمایند. گوشت قرمز رنگ، مرغ، ماهی، تخم‌مرغ، برخی اشکال پنیر، لوبیای کم آب، توفو، آجیل و حبوبات منابع نیکی برای پروتئین می باشند. علاوه بر این، برای داشتن موهای تندرست ویتامین‌ها و مواد معدنی کافی اخذ نمایید.

اسکالپ گیسو را تحریک فرمایید


ماساژ دادن کف راز علاوه بر اینکه حس خیر و خوبی به شما میدهد، اسکالپ موی را تحریک کرده و به پرورش موها یاری میکند. شامپو را هم پا با ماساژ به گیسو رمز بزنید. این فعالیت جریان خون در اسکالپ موی را تحریک کرده و مواد پرخاصیت برای رویش موی را به فولیکول‌های موی میرساند. هنگام شامپو زدن از نوک انگشتان به کار گیری فرمائید و خیر ناخن‌ها و به آرامی کف راز را ماساژ دهید.

با موها با ملایمت اخلاق فرمایید


با موهای خویش کریم باشید. مثلا در شرایطی‌که موها را با کش راز بسته‌اید، به آرامی و ملایمت آن را خارج بیاورید. کش موهای محکم باعث شکسته شدن و زخم گیسو میگردد. علاوه بر این، نگذارید موها خیلی بلند شود. هر تعدادی وقت یکبار برای کوتاه کردن سرموها به آرایشگر خویش رجوع کنید. همینطور موها را بالای راز و سفت نبندید، چون موجب آسیب پذیر و حساس شدن موها می‌گردد. هنگام به کار گیری از سشوار، اتوی گیسو و فرکننده از دمای ذیل استعمال فرمایید تا حرارت زیاد به موها نرسد.

مراقب موهای بلند خویش باشید
به صورت مداوم موها را برس بزنید


یک‌سری جایگاه برس زدن موها در روز، موها را تندرست، براق و توانا می‌سازد. چربی اسکالپ گیسو، ریشه موی را قابل انعطاف میکند ولی راهی چهت نیل این چربی به انتهای موی وجود ندارد. بدین ترتیب هنگام شامپو زدن موها، انتهای گیسو کم آب وشکننده و زخم‌چشم میشود.

راه حل آن در برس زدن مداوم میباشد تا چربی به انتهای موی رسد. قطعا پیش از شامپو زدن گیسو، موها را برس بزنید تا روغن موی همگی نصیب‌های گیسو را بپوشاند. همینطور برس زدن یاری می کند تا پوست مرده راز برداشته شود و به گردش خون یاری دهد.

کاربرد گونه های برس در زیبایی موها
شب‌ها از گیسو محافظت نمایید


محافظت از گیسو می بایست در حین شب نیز مانند روز ادامه داشته باشد. توصیه می گردد روی بالش ابریشمی بخوابید چون مواد قابل انعطاف آن از کشیده شدن زیاد موی خودداری می نماید. در شرایطی‌که مو بلندی دارید، پیش از خواب موها را ببافید تا از ژولیده شدن آن که سبب به آسیب پذیر شدن موها میشود، خودداری شود.

عادت‌های شبانه که به موی زخم می زند
عادت‌های بد خویش را کنار بگذارید
در‌حالتی که مرد می باشید، از استروئیدهای آنابولیک به کارگیری نکنید چون به ریزش موی سرعت می بخشد. از قرص‌های جاری‌گردان و سیگار استعمال نکنید چون به موها جراحت میزنند. محکم بستن موها و به کارگیری از مواد شیمیایی قادر منجر موخوره و شکنندگی گیسو می گردد. همینطور استرس به ریزش موی یاری میکند. بدین ترتیب برای مدیر استرس خویش بهتر میباشد مدیتیشن، یوگا یا این که ورزش انجام دهید.


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۲:۴۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

نقاشی کردن موی بعداز دکلره موی

بهترین شامپو برای ریزش مو
نقاشی کردن موی بعداز دکلره موی
همت فرمائید که رنگ قابل قبولی را گزینش فرمائید. رنگی که به صورت تان بیاید و شمارا زیباتر نشان دهد.

رنگ گیسو را با اکسیدان ادغام فرمائید و با توجه و گام به گام به موها بزنید.

دربین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه رنگ را روی موی طولانی تر نگه ندارید، زیرا موها دکلره گردیده اند، همین مقدار دوره کافی خواهد بود تا گیسو رنگ بگیرد.

بعد از آن موها را تا هنگامی که آبی‌رنگ که از گیسو در میاید واضح و سوای رنگ شود، و احساس نمائید که به طور کاملً پاک شده‌است، بشویید. بعد به موها، یک شامپوی ملایم زده و مجدد آبکشی نمایید و بعد از آن از قابل انعطاف کننده موی استعمال کرده و دوباره موها را بشویید.

آب موها را با حوله بگیرید و بگذارید در جوار هوا کم آب شود و عملکرد فرمایید از سشوار مخصوصاً با هوای گرم، به کار گیری نکنید.

 

رعایت یک‌سری نکته حائض اهمیت راجع به دکلره گیسو
در آغاز آلرژی شخص نسبت به مواد دکلره یا این که رنگ بایستی تست شود.
موقع دکلره کردن، پوست راز و موها نباید منزه باشد و حتی المقدور ۳ تا ۴ روز بایستی از استحمام قبل باشد. این عمل فیض را بهتر مینماید و زخم کمتری به پوست رمز شما وارد خواهد کرد.
در موقع انجام دکلره پوست حریم راز و رخ را صد رد صد چرب نمائید تا پوست جراحت دور از شوخی نبیند
در صورتی قسمتی از موها تا قبل از این رنگ گردیده باشد، بعداز دکلره ممکن میباشد به رنگ قرمز‌رنگ یا این که نارنجی رنگ در آید
موهای کلفت و قطور در حین بیشتر و اختلال خیس از مو نازک دکلره میشود
موهای دکلره گردیده را هیچ گاه تحت کلاه یا این که پلاستیک قرار ندهید چون اثر آن بر روی گیسو معدود خواهد شد و همینطور موها شرایط خویش را از دست خواهند بخشید
در صورتی تا قبل از این موهای خویش را با رنگ تیره رنگ کرده باشید و یا این که موادی مانند حنا برای نقاشی کردن گیسو به فعالیت برده باشید، دکلره موی دیرتر انجام میشود و احتمالا دکلره دلخواه را نخواهید داشت.
هنگام دکلره کردن به طور مداوم گیسو را در دست گرفتن نمایید تا گیسو را به موقع بشوید و در شرایطی‌که قسمتی از موی را کشیدید و گیسو دیدید کش می آید فورا موها را آبکشی فرمایید.
در طول پریود و یا این که حاملگی از دکلره کردن موها بپرهیزید
کسانی که از داروهای اعصاب و روان به کارگیری میکنند تنها با مشورت کردن دکتر شان مبادرت به دکلره موی کنند


چندین شیوه برای معدود کردن جراحت به عارضه ها پس از دکلره موی
پس از دکلره کردن گیسو از شامپوهای ملایم مثل شامپو طفل و آن‌گاه از قابل انعطاف کننده به کار گیری فرمایید چون گیسو دکلره و رنگ گردیده بعد از شستن وز می‌نماید و کتف کردن آن نقص‌ میگردد البته قابل انعطاف کننده سبب لطافت گیسو و در سود کتف کردن سهل وآسان آن خواهد شد.

بعداز استحمام روی موها را با یک لایه از روغن های نگهدارنده بپوشانید چون موها با دکلره کم آب گردیده و با این عمل چربی و تازگی خویش را به دست آورده و به ندرت به شرایط نخستین خویش گشوده میشوند.

برای صورت دادن به موی ها حتی الامکان از باد گرم سشوار و یا این که اتوی گیسو به کار گیری نکنید به دلیل آن که گیسو بعداز دکلره کم آب میباشد و این فعالیت سبب ساز شکنندگی و جراحت به گیسو میگردد.

برای پرهیز از جراحت و تشخیص آلرژی احتمالی به مواد دکلره موی گذشته از انجام آن در آغاز مواد را روی نصیب بسیار یه خرده از موها تست نمائید در حالتی که پوست مبتلا خارش یا این که قرمزی و یا این که تورم شد از انجام دکلره گیسو مستقلً بپرهیزید.

بهتر میباشد برای اینکه زخم دورازشوخی به موهایتان نرسد، سالی یک توشه بیش تر موها را دکلره نکنید تا موها عصر و مجال کافی برای مرمت و پرورش مطلوب را داشته باشد.


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۷:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

آیا آب داغ برای گیسو زیان دارااست؟

بهترین شامپو برای ریزش مو
شما برای نگهداری از موهای سرتان معمولاً چقدر عصر صرف می کنید؟ آیا به اندازه‌ی بقیه کارها به سالم و لطافت و شادابی موهای خویش نیز اهمیت می‌دهید؟ برای داشتن موهای قابل انعطاف و خوش موقعیت به چه نکاتی اعتنا میکنید یا این که به هیچ وجهً از این نکات درایت دارید یا این که نه؟ چنانچه می خواهید از رازهای سالمی موی دور اندیشی داشته باشید، در‌پی برخی نکات معمولی، البته کاربردی و مهم برای داشتن موهای سلامت و خوشگل را با هم بازبینی خوا‌هیم کرد و سفارش می کنیم شما نیز تا آخر با ما همدم باشید.

موهای سرتان را پاک نگه دارید
یک کدام از اصلی‌ترین نکات و در عین شرایط بی آلایش‌ترین آن که در تندستی و شادابی موهای شما بسیار مؤثر میباشد، پاک نگاه داشتن پوست راز و در غایت گیسو میباشد. یک کدام از عارضه ها زمخت شدن گیسو، شوره‌ی موی، ریزش گیسو و خارش پوست راز عدم رعایت مورد ها اصولی تمیزی موهاست و در سود زیبایی و تندرست موها را به خطر می‌اندازد البته بایستی در گزینش شامپو مطلوب توجه نمائید چرا‌که چربی زدایی زیاد و شستشوی زیاد هم خویش منجر تولید کم آبی و زخم به ساقه و ریشه موهای شما می‌شود.

آیا آب داغ برای گیسو زیان دارااست؟
به کار گیری از آب بسیار داغ برای شست و شوی گیسو، نرمی و خوش‌حالتی گیسو را از فی مابین می برد و موهای شمارا به مرور کم آب و آسیب پذیر خواهد کرد. تداوم به کار گیری از آب بسیار داغ حین شست و شوی گیسو راز، سبب ساز میشود روغن‌هایی که به طور طبیعی از موها حفاظت می نمایند از میان بروند. پس سفارش‌ی اکید بر این میباشد که هنگام شست و شوی موهای سرتان با آب، از دمای بسیار زیاد به کار گیری نکنید و کافی میباشد دمای آب پاره ای از دمای بدنتان اضافه باشد تا مشکلی پیش نیاید.

 

 

 


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۶:۴۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

گیسو بیرونی ترین لایه پوست

بهترین شامپو برای ریزش مو
در شرایطی‌که موی بمیرد، ما بدون چاره خوا هیم شد که عصر، پول و انرژی متعددی صرف آن کنیم. موی از یکسری لحاظ قابل اهمیت میباشد. مستقل از این که رنگ و دسته گیسو تاثیر متعددی در فیس دارااست و از دیدن آن لذت می‌بریم، وجود گیسو به جهت بیولوژیکی نیز شایان توجه میباشد، چون گیسو راز را گرم نگه میدارد و بنابراین دمای تن را تهیه و تنظیم می‌کند.

گیسو بیرونی ترین لایه پوست بوده و مانند ناخن یک پوشش روپوستی میباشد که عمدتا از پروتئین ساخته شده میباشد.

یک سلول موی نزدیک به سه عدد چهار سال زنده میباشد، تا‌زمانی‌که به غایت پرورش خویش می‌رسد و می میرد. اکثر مواقع به جای تار گیسو مرده، تار دیگری جایگزین می‌گردد.

روزمره از در میان 80 تا 120 هزار تار موی در راز هر شخص، 50 تا 200 تار موی می ریزد. بدین ترتیب وجود جور ای گیسو ریخته گردیده بعداز هر گرمابه، امری طبیعی میباشد. ولی زمانی که ریزش گیسو از این میزان طبیعی اضافه شود بایستی به دکتر معالج رجوع نمایید چرا‌که ممکن میباشد مبتلا بیماری های پوست راز و در مورد ها بسیار کم در گیر کمبود مواد غذایی باشید.

برای داشتن موهای درخشان این سیرتکامل فعالیت نمائید:
برای داشتن موهایی درخشان از آواکادو به کارگیری فرمایید. این گیاه دربردارنده مقدار متعددی از اشکال ویتامین، مواد معدنی و اسیدهای چرب موردنیاز موی میباشد. برای این عمل هسته یکی گیاه آواکادو را گرفته، آن را با یکی تخم مرغ له فرمائید و وقتی که موی تر و مرطوب میباشد به آن آغشته فرمایید. حدود 20 دقیقه طاقت کرده، بعد از آن موها را چند توشه بشویید. سفارش می شود این فعالیت را هفته ای یک توشه برای موهای مجروح و ماهی یک توشه برای موهای تندرست تکرار نمائید.

در‌حالتی که چندین قطره از بو آیتم عشق و علاقه تان را با ژل گیسو خویش پیشین از مصرف ترکیب فرمایید، موهایتان در عین زیبایی بسیار خوشبو نیز خواهد شد.

شما میتوانید شامپوی عادی خویش را صرفا با افزودن یک سری قطره روغن موردنیاز موی، به یک شامپوی گیاهی تبدیل نمائید:

- قوطی شامپو را تا نصف پُر از آب کرده و 240 سی سی از شامپو را در آن رقیق نمائید. بعد حدود 20 قطره روغن استوخودوس به آن طولانی تر نمائید.

برای متعادل نگه داشتن PH پوست رمز و هم چنین داشتن هایلایت طبیعی رنگ قرمز‌رنگ میتوانید از سرکه سیب ، به علاوه دو برابر مقدار آن آب داغ به کار گیری نمائید. اما ممکن میباشد تا حدی بوی نامطبوع داشته باشد، البته بسیار موءثر میباشد: این محلول را بر روی پوست رمز و موهای خویش ماساژ دهید. مدتی طاقت نمایید تا موی پاره ای کم آب شود. بعد طبق معمول، موهای خویش را بشویید.


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ریزش مو

بهترین شامپو برای ریزش مو
دوباره موی می شود.

دسته موهای آزاردهنده را تعیین نکنید
برخی از نوع‌های موی مانند مو دم اسبی، اشکال جور بافت مانند بافت‌های آفریقایی یا این که هر گونه دیگری که موجب کشیده شدن تارهای مو شما می گردد، ریزش گیسو را ارتقاء می دهد. فشار و کششی که در اثر نوع موهای تعجب آور و آزاردهنده به تارها وارد می شود، سبب ساز مستقل شدن موها از ریشه میگردد. در‌حالتی که میخواهید گیسو خویش را ببندید، از کش و گیره‌هایی به کارگیری فرمائید که فلز نداشته باشند و از مال پلاستیکی نباشند زیرا این مال‌ها موها را اضافه اذیت میکنند.

برس زدن موی را فراموش نکنید
پرهیز از ریزش موی

کتف کردن موی عادت بسیار خیر میباشد که علاوه بر محافظت نظم و آراسته بودن ظواهر موها، به بهداشت شخصی هم امداد می نماید. موهای خویش را در موقعیت تر کتف نزنید. همت نمائید کتف‌ای را گزینش فرمایید که دندانه‌های وسیع و پهن داشته باشد. بعداز آنکه موهای خویش را کتف زدید، نیازی وجود ندارد مجدد آن را تکرار نمایید یا این که روزی چندبار این عمل را انجام دهید. زیاده‌روی در برس کردن گیسو سبب ساز ضعیف شدن فولیکول گیسو می شود که قادر است ریزش گیسو را تشدید میکند.

 


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۰:۴۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

درمان ریزش مو بر اساس طب سنتی

شایسته ترین رویه معالجه ریزش موی با ورژن های گیاهی طب سنتی و پیاز

بهترین شامپو برای ریزش مو

ریزش گیسو و نادر پشتی گیسو رمز را امروزه تمام اشخاص تا حدودی تجربه میکنند. تغییر و تحول الگوی رفتاری و رژیم غذایی بشر های عالم امروزی نسبت به گذشتگان یک کدام از علل اصلی ریزش مو راز میباشد. ورژن های خانگی و طب سنتی برای معالجه ریزش موی را می قدرت برای حل این نقص‌ گزینه استعمال قرار بخشید چرا‌که این مدل از سفارش ها تاثیراتی اثبات گردیده و سوای دلایل بر روی رویش و تقویت موی داشته اند.

معالجه ریزش موی
معالجه ریزش موی آلوپسی در زنان و مردان
چرا پیاز برای معالجه ریزش گیسو و پرپشت شدن گیسو راز اثر گذار میباشد؟

پیاز دارنده مقدار قابل توجهی گوگرد میباشد. غلظت بالای گوگرد جانور در پیاز به رویش گیسو در هر قوانینی یاری می نماید.گیسو به صورت طبیعی از پروتئین و کراتین جانور در بافت داخلی اش تقویت می‌گردد و استحکام موها بسته به وجود این مواد به مقدار مناسب درمو میباشد. در واقعیت یکی علل اصلی ریزش موی کمبود گوگرد و پروتئین درین بخش تن آدم میباشد.پژوهش ها اخیر اثبات نموده است که آب پیاز با دارا بودن ترکیباتی فوق العاده برای رویش و پرپشت شدن موها بازدارنده از ریزش گیسو راز می‌گردد. همینطور آب پیاز برای تقابل با آلوپسی یا این که طاسی حوزه‌ ای یک معالجه فوق العاده میباشد. تا حدودی از خاصیت و فواید پیاز و آب پیاز برای معالجه ریزش گیسو و پرپشت شدن گیسو راز دانستید هم اکنون نوبت ورژن هایی میباشد که با مخلوط پیاز و آب پیاز برای معالجه ریزش مو راز تجویز میشوند.

معالجه ریزش گیسو رمز
شایسته ترین ماسک موها برای معالجه ریزش گیسو و پرپشت شدن سریع موهای رمز

stylecraze.com در بین صدها مقاله درباره با پرورش موی و معالجه ریزش شدید موی این گزارش را در بخش تاپ ترین ها قرار داده بود که دربرگیرنده ماسک مو پیاز برای پرپشتی و توقف ریزش گیسو سفارش های عالی می‌باشند.
معالجه ریزش گیسو با خیساندن پوست رمز توسط آب پیاز:

پیاز را پوست گرفته و خوب بشویید. به یاری خنجر پیاز 8 نصیب نمائید و باطن میکسر بریزید.بعد از میکس بی نقص آن را روی یک صافی ریخته تا آب پیاز ازآن جداگانه شود. ریشه و ساقه ی موهایتان را با آب پیاز به خیر ماساژدهید . اذن دهید تا 30 الی 45 دقیقه موهایتان آغشته به آب پیاز بماند . در پایان موها را با آب و شامپو به خیر بشویید. پیشنهاد میشود از این طریق طبیعی معالجه ریزش موی هفته ای یک جایگاه استعمال فرمائید.

معالجه ریزش موی با پیاز
شایسته ترین ماسک موی ها برای معالجه ریزش گیسو با پیاز
2-معالجه ریزش گیسو با پک پیاز و روغن نارگیل

مواد لازم:آب پیاز 1 قاشق طعام خوری

روغن نارگیل 2 قاشق غذاخوری
شیوه تهیه و تنظیم ماسک مو پرپشت کننده موی:

ۀب پیاز و روغن نارگیل را به خیر با هم ادغام فرمایید. یک‌سری قطره از یک روغن دیگر مثل روغن زیتون به مواد ماسک گیسو بیافزایید. پوست راز را به طور کامل با ترکیب روغن و آب پیاز ماساژدهید و اذن دهید این ماسک به دوران 1 الی 1.5 ساعت روی پوست رمز باقی بماند.

بعداز زمان مشخص و معلوم موها را با آب گرم و شامپو به خیر و خوبی بشویید. این ماسک را اضافه از یکبار در زمان هفته به کار گیری نکنید.
3- معالجه ریزش گیسو با آب پیاز و ماسک مو عسل:

2 قاشق غذاخوری آب پیاز را با 1 قاشق غذاخوری عسل ادغام فرمائید. پوست و گیسو راز را تماما اغشته به‌این ماسک فرمائید . بعداز سپری شد 15 دقیقه موها را با آب و شامپو بشویید. مصرف هفته ای یکبار در هفته از این ماسک موی سفارش میشود.

 

ماسک پیاز و عسل
ماسک پیاز و عسل شایسته ترین ماسک خانگی برای معالجه ریزش موی
ماسک دیگری از پیاز و عسل برای معالجه سریع ریزش گیسو:

1/4 فنجان آب پیاز ناپخته را با 1 قاشق غذاخوری عسل را ادغام نمائید و موها را با این ماسک ضد ریزش موی ماساژدهید. این ماسک یکی‌از شایسته ترین ماسک های هندوان برای معالجه ریزش موی بوده میباشد.
4- معالجه ریزش موی با پیاز و روغن زیتون

مواد لازم:

پیاز 1 عدد کوچک
روغن زیتون 2 قاشق غذاخوری
آبجو 1 فنجان

طریق تنظیم ماسک پرپشت کننده گیسو:

پیاز را درون میکسر به خیر میکس فرمائید.

روغن زیتون و آبجو را پیاز میکس گردیده به نیکی ترکیب فرمایید و موها را به خیر بدین ماسک گیسو آغشته فرمایید. این ماسک گیسو بایستی برهه زمانی 1 ساعت روی گیسو راز باقی بماند. بعداز 1 ساعت موها را به خیر و خوبی بشویید.

نکته:

افرادی که به پیاز آلرژی دارا‌هستند ، حتی کاربرد موضعی آن می‌توانید در خصوص یک برخورد به ارمغان بیاورد. همینطور ، بعضی داروها مانند آسپیرین میتواند آلرژی به پیاز را ارتقا دهد. یک آزمایش پیشین از استعمال از پیاز برای معالجه موی لازم میباشد


برچسب: بهترین شامپو برای ریزش مو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۱:۲۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)